Краєзнавча мандрівка в історико-культурний заповідник “Стільське городище”

02.06.2017 | 20:11

У п’ятницю 26 травня 2017 року працівники, аспіранти і студенти кафедри економічної і соціальної географії Львівського національного університету імені Івана Франка здійснили краєзнавчу мандрівку (moving seminar) в історико-культурний заповідник “Стільське городище” (Миколаївський район), на території якого у VIII‑X ст. знаходилась столиця древньої держави білих хорватів.

Інформацію про історико-культурний комплекс городища надали спікери краєзнавчої мандрівки: Андрій Книш і Микола Майданський.

Учасники краєзнавчої мандрівки оглянули залишки оборонних земляних валів городища, скелі з трьома печерами, Храм Сонця і зробили екскурсію містом Миколаєвим, у якому народився перший український доктор географії Григорій Величко (1863 – 1932 ?). Про складну долю вченого розказали Микола Майданський та проф. Олег Шаблій (автор книги “Професор Григорій Величко”).