07.04.2023 | 22:28
7  квітня 2023 року продовжила свою роботу Х Міжнародна науково-практична конференція “Гостинність. Сервіс. Туризм: досвід, проблеми, інновації” співорганізаторами якої є кафедра туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.
Старший викладач кафедри туризму географічного факультету Юрій Зінько, був делегований виступити від Львівського Університету.
Варто зазначити, що від  кафедри туризму учасниками були завідувач кафедри, доктор географічних наук, професор Марта Мальська, доценти Павло Романів, Андрій Манько, Дмитро Каднічанський, Наталія Паньків, Ореста Бордун, Назарій Мандюк, Любомир Безручко, Ольга Біланюк,  Софія Білорус, Анна Грицишин, Юлія Масюк, Володимир Монастирський, Ірина Мункачій, Марія Філь, Василь Стецький, старші викладачі Світлана Благодир, Юрій Зінько, асистенти Юрій Жук, Оксана Гаталяк, Наталія Ганич, В’ячеслав Ярмолович, Тарас Завадовський, Надія Лемега, Ліна Малюга, старший лаборант Христина Ардан, оскільки представили свої наукові дослідження, які стосуються актуальних проблем розвитку сучасних індустрій туризму та гостинності у формі тез, на конференції.