ХХ Всеукраїнська студентська наукова конференція відбулася!

17.05.2019 | 16:56

15 – 17 травня 2019 року на географічному факультеті відбулася ХХ ювілейна Всеукраїнська студентська наукова конференція «Реалії, проблеми та перспективи географії в Україні». У роботі конференції брали участь представники різних ЗВО: Львівського національного університету імені Івана Франка, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

З вітальним словом виступили проректор із наукової роботи університету Роман Гладишевський, декан географічного факультету Володимир Біланюк та завідувачі кафедр. На пленарному засіданні свої доповіді представили декан географічного факультету В. Біланюк, заступник декана з навчально-виховної та наукової роботи Євген Іванов, голова наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених факультету Святослав Зюзін, доцент кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи Ірина Койнова, голова ГО «УСМГ» Володимир Загрійчук, керівники осередку Європейської асоціації географів EGEA Юрій Полянський і Ірина Іваник та львівський журналіст і письменник Тарас Прохасько.

Проведено секційні засідання з чотирьох напрямків: Природнича географія і науки про Землю, Суспільна географія та геополітика, Геоекологія, картографія і геоінформатика та Туризм, готельна і ресторанна справа.

За результатами роботи конференції визначено переможців і призерів.

Секція 1. Природнича географія та Науки про Землю.

І місце – Логин Софія (магістр кафедри геоморфології і палеогеографії),

ІІ місце – Борис Ярослав (магістр кафедри ґрунтознавства та географії ґрунтів), Ігнатюк Марія (студентка ІV курсу кафедри фізичної географії),

ІІІ місце – Смеречанський Назар (студент ІV кафедри геоморфології і палеогеографії), Клубніцька Інна (студентка ІІІ курсу кафедри фізичної географії), Ваньо Назар (студент ІІ курсу).

Секція 2. Суспільна географія та геополітика

І місце – Міщенко Богдан (магістр Дніпровського національного університету імені О. Гончара).

ІІ місце – Борсук Юрій (магістр кафедри соціальної і економічної географії), Нілабович Каріна (магістр Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника).

ІІІ місце – Бабій Андрій (магістр кафедри соціальної і економічної географії), Когут Ірина (студентка ІІІ курсу спеціальності «Середня освіта. Географія»), Стадник Олена (студентка ІV курсу кафедри соціальної і економічної географії).

Секція 3. Геоекологія, картографія і геоінформатика.

І місце – Лопушанська Марія (магістр кафедри конструктивної географії і картографії).

ІІ – Молотовська Аліна (студентка ІІІ курсу кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи), Полянський Юрій (студент ІІІ курсу кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи).

ІІІ місце – Загрійчук Любов (студентка ІІІ курсу кафедри конструктивної географії і картографії), Казимирська Юлія (студентка ІІІ курсу кафедри конструктивної географії і картографії), Мельник Ольга (студентка ІV курсу кафедри конструктивної географії і картографії).

Секція 4. Туризм, готельна і ресторанна справа.

І місце – Чаусова Марія (студентка ІІІ курсу кафедри туризму).

ІІ місце – Покровська Юлія (студентка ІV курсу кафедри туризму), Пранничук Маріанна (магістр Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника).

ІІІ місце – Гурова Євгенія і Котляр Анна (магістри Дніпровського національного університету імені О. Гончара), Доценко Орина (студентка ІІ курсу кафедри туризму), Левчук Анна (студентка ІV курсу кафедри туризму).
Дякуємо студентам та науковим керівникам за змістовні і цікаві роботи. Бажаємо успіху у подальшій науковій роботі. Запрошуємо до участі у подальших конференціях.