Кафедра туризму взяла участь у ХХІІ Міжнародній виставці LvivTourEXPO в рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності (19-21 жовтня 2021 року)

20.10.2021 | 11:09

Представники кафедри туризму взяли участь у ХХІІ Міжнародній виставці LvivTourEXPO як учасники і співвиконавці міжнародного проекту “Єднає нас Буг”, реалізованогоза підтримки Програми Транскордонного Співробітництва Польща-Білорусь-Україна. На виставці відбулись зустрічі з учасниками – представниками туристичних фірм, регіональних органів управління туризмом, готельно-ресторанного бізнесу.

Одночасно представники кафедри взяли участь у програмі і конференційних заходах PREMIUMSKYBOX у презентації міжнародного проекту “Єднає нас Буг – утворення двох транскордонних байдаркових туристичних маршрутів”. В рамках цього проекту кафедрою туризму було проведено онлайн-семінар та два сплави річкою Західний Буг, а також видано збірник наукових матеріалів “Водний туризм: національний і міжнародний досвід”.