Кафедра туризму на конференції, присвяченій 70-річчю кафедри Геоморфології та палеогеографії

01.12.2020 | 20:13

26 – 27 листопада 2020 р. в Лабораторії «Готельної та ресторанної справи» відбулася конференція, присвячена 70-річчю кафедри Геоморфології та палеогеографії. З вітальним словом виступив декан географічного факультету В. Біланюк, завідувач кафедри туризму М.Мальська, зав. каф. конструктивної географії Є. Іванов, зав. каф. географії грунтів С.Позняк. Також від кафедри туризму виступив Зінько Ю. На онлайн-засіданні присутні близько пів сотні науковців України та Польщі, дослідники з вищих закладів освіти та наукових установ.

Завідувачу Лабораторії «Готельної та ресторанної справи» Ярмоловичу В’ячеславу Володимировичу було оголошено подяку від кафедри Геоморфології та палеогеографії за допомогу в організації конференції до 70-річчя створення кафедри.