Графіки складання державних іспитів та захисту дипломних робіт для студентів ІV курсу (денне навчання) і ІV курсу (заочне навчання) географічного факультету, випуск 2021 р.

18.06.2021 | 15:51

Графіки складання державного іспиту з “Географії” для студентів ІV курсу (денне навчання) і ІV курсу (заочне навчання) географічного факультету (спеціальність 106 “Географія”,  спеціальність 014.07 “Середня освіта (Географія)”); складання державного іспиту з “Екології” для студентів ІV курсу (денне навчання) ІV курсу (заочне навчання) географічного факультету (спеціальність 101 “Екологія” ) (випуск 2021 р.)

Графік захисту дипломних робіт для студентів ІV курсу (денне навчання) і ІV курсу (заочне навчання) спеціальності 101 «Екологія» географічного факультету (випуск 2021 р.)

Графік складання комплексного державного екзамену з “Організації туризму” і комплексного державного екзамену з «Організації готельно-ресторанного господарства» для студентів ІV курсу (денне навчання) і ІV курсу (заочне навчання) географічного факультету спеціальність “Туризм”, спеціальність «Готельно-ресторанна справа» (випуск 2021 р.)

Детальніше Розклад заліків, іспитів  та Заочне навчання