Першу гостьову лекцію у рамках курсу «Medical, Spa @ Wellness tourism” для магістрів 242 Туризм і рекреація провела доц. кафедри туризму Бордун О. Ю.

24.03.2023 | 11:57

23.03.2023 відбулась перша гостьова лекція у рамках курсу «Medical, Spa @ Wellness tourism” для магістрів 242 Туризм і рекреація, що забезпечується доценткою кафедри туризму – Орестою Бордун англійською мовою.
Про оздоровчий туризм Угорщини розказав Адам Рушінко, президент Асоціації Оздоровчого туризму Угорщини.

Наступна лекція в навчальному циклі присвячується прибутковості СПА-менеджменту на прикладі державного та приватного секторів економіки Угорщини та відбудеться 29.03.2023.
У проєкті залучені також представники вищих навчальних закладів з Німеччини, Чехії, Хорватії, Угорщини та Грузії, лекції яких відбуватимуться протягом весняного семестру. У рамках програми команди працюють над уніфікацією термінології та структури оздоровчого та медичного туризму.