Фільм «Околиці Дністерського стаціонару», створений аспірантами кафедри геоморфології та палеогеографії Назаром Рибаком та Максимом Мисаком

06.12.2020 | 14:23

Шановні випускники кафедри геоморфології та палеогеографії!
Щиро дякуємо усім, хто був присутній на онлайн-зустрічі випускників, присвяченій 70-річчю кафедри геоморфології і палеогеографії. Висловлюємо також велику подяку усім, хто не зміг приєднатися, але взяв участь в опитуванні, написав привітання, свої враження про навчання і викладачів кафедри! Як дарунок для всіх випускників та симпатиків кафедри пропонуємо переглянути фільм «Околиці Дністерського стаціонару», створений аспірантами нашої кафедри Назаром Рибаком та Максимом Мисаком.
Згадаємо практики і важливість Дністерського стаціонару для навчального процесу.
З повагою і вдячністю колектив кафедри геоморфології і палеогеографії.

Посилання на фільм у Фейсбук