Еверест: на межі можливостей.

24.05.2017 | 10:47

22 травня 2017 р. на географічному факультеті Франкового університету, за сприяння Студентського Братства Львівщини та деканату географічного факультету відбулася зустріч з українськими альпіністками, які піднялися на найвищу вершину світу – гору Еверест. Це Ірина Галай – родом з м. Мукачево Закарпатської області та Тетяна Яловчак – з м. Селидове Донецької області. Саме ці дівчата першими здійснили сходження на згадану вершину.

Презентація вражень від сходження відбулася у форматі діалогу між учасницями експедицій та студентами і викладачами факультету. Презентовані фотослайди та відеоролики справили надзвичайні враження на присутніх. Альпіністки поділилися досвідом та заохотили студентів географічного факультету до мандрівок, експедицій і, найважливіше, – досягнення вершин власних мрій.

На завершення, учасники презентації мали можливість зробити фотознімки та отримати автографи від відомих українських альпіністок.