Екскурсія студентів спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія) в Етнографічний музей

07.04.2023 | 22:06

5 квітня 2023 р. студенти третього курсу спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія) відвідали Етнографічний музей Інституту народознавства НАН України (м. Львів, площа Ринок, 10).

Студенти прослухали змістову екскурсію на предмет організації повсякденного побуду і життя мешканців етногеографічних районів України, ознайомилися з експозицією музею, яка представлена великою збіркою українського народного мистецтва та репрезентована за календарно-обрядовим циклом у розрізі регіонів країни.

У рамках екскурсії студенти: поглибили знання з курсу «Геокультура і геоосвіта України», зокрема теми «Етногеографічне районування України» (викладачі: проф. І. Ровенчак, асист. Л. Котик); на практиці ознайомилися із музейною педагогікою і можливістю використання її засобів у середній школі при викладанні географії (навчальний курс: «Інноваційні методи навчання географії у школі»).

Бажаємо студентам застосувати отримані знання та навички у майбутній професійній діяльності!