Екскурсія музейно-культурним комплексом “Львівʼярня” студентів ОПП “Економічна і соціальна географія”

04.04.2024 | 15:56

25 березня 2024 р. студенти 2 курсу освітньої програми «Географія» (Економічна і соціальна географія) в рамках навчальної дисципліни «Економічна географія з основами економіки» разом із лектором, доц. Ольгою Мамчур відвідали музейні експозиції комплексу «Львівʼярня».

Ознайомились з економіко-географічними й історичними особливостями розвитку однією із традиційних галузей харчової промисловості міста Львова – броварства і пивоваріння, що допоможе в освоєнні теми «Економічна географія великого міста».
Особливе зацікавлення в експозиції музею викликали особливості технологій виробництва напоїв, їх еволюція; становлення індустріальної епохи та роль підприємців (напр. Роберта Домса); гравюри, картосхеми міста Львова різних віків.