Ексклюзивний матеріал про інноваційні методи обслуговування гостей у готелях від студентів спеціальності “Туризм”

01.04.2021 | 14:06

Студенти третього курсу спеціальності “Туризм” на заняттях з дисципліни “Організація готельного господарства” (викладач асистент кафедри туризму Лемега Н. М.) у формі он-лайн конференції представляють ексклюзивний матеріал про інноваційні методи обслуговування гостей у готелях службою прийому і розміщення.
30 березня 2021 року на одному з таких занять студент Іжик Микола (група ГРТ-32) у доповіді зосередився на організації поселення неповносправних гостей. Ґрунтовна у змісті та продемонстрована слайдами доповідь привернула увагу колег-студентів, зумовила жваве обговорення, висловлювання цікавих ідей щодо організації, технічного забезпечення, методів обслуговування такої категорії відвідувачів.