Доценти кафедри туризму взяли активну участь в online-курсі “KNU Teach Week 4”, платформа “KNU Professionals”

27.01.2023 | 11:35

16-20 січня 2023 року доценти кафедри туризму Філь М. І., Біланюк О. П., Мункачій І. З. взяли активну участь в online-курсі “KNU Teach Week 4”, платформа “KNU Professionals”. Тиждень насичений новими знаннями, інструментами та інсайтами від різних стейкголдерів.

Проходили такі теми воркшопів: Genesis | Що варто знати викладачу про тренди ринку праці та як мотивувати студентів; ректор КНУ імені Тараса Шевченка Володимир Бугров – залученість як один із основних компонентів освітнього процесу; SoftServe – дуальна освiта: проблеми та виклики впровадження; KPMG – як виступати перед публікою так, щоб запам’ятатися; ПриватБанк – тайм-менеджмент для освітян; КНУ імені Тараса Шевченка – міжнародні можливості для викладачів і співробітників; Yalantis – правила online-комунікації; UKRSIBBANK – емоційний інтелект: основа незламності в буремні часи, шлях розквіту в часи зростання; Tera Monada – Roadmap у світі грантів. Як отримати свій перший?