Доцентка кафедри туризму Ореста Бордун пройшла наукове стажування на факультеті географії і геології Ягелонського університету (Польща)

12.06.2024 | 08:36

3-9 червня 2024 р. доцентка кафедри туризму Ореста Бордун пройшла наукове стажування на факультеті географії і геології Ягелонського університету (Польща), керівник – професор, доктор габ. Ельжбета Більська-Водецька. Тема стажування:«Тенденції туризму та рекреації Малопольського воєводства».

Корисний досвід доц. О. Бордун здобула, відвідуючи особливо цінні туристичні об’єкти Малопольщі, які вписані у список Світової спадщини ЮНЕСКО. Зокрема, Ореста Бордун відвідала релігійну святиню – Кальварію Зебжидовську, аналогів якої немає у світі, соляну копальню у Бохнії (найстарішу соляну копальню Польщі), де мала змогу скористатись усіма видами туристичного транспорту: підземним потягом, ліфтом на глибину 250 м, човном для спливу підземною рікою. Відзначити потрібно україномовні вказівники на території копальні. Також відвідала Ореста Бордун рекреаційні об’єкти – Татранський та Ойцовський національні парки, де пройшла новоствореними маршрутами.

Результати стажування є важливими для майбутніх спільних досліджень обидвох університетів, зокрема географічного факультету Львівського університету та факультету географії і геології Ягелонського університету та удосконалення освітньої програми «Туристична діяльність» спеціальність 242 «Туризм і рекреація» другого магістерського рівня, гарантом якої є Ореста Бордун.