Доц. кафедри туризму Біланюк О.П. взяла участь у спеціалізованому вебінарі «Організація онлайн-навчання закладами вищої освіти»

27.10.2022 | 12:01

26 жовтня 2022 року доц. кафедри туризму Біланюк О.П. взяла участь у спеціалізованому вебінарі «Організація онлайн-навчання закладами вищої освіти», організованим Міністерством освіти і науки України спільно із закладом вищої освіти Великобританії The Open University.
Під час вебінару вдалось почерпнути:

• особливості функціонування Open University;
  • принципи організації якісного онлайн-навчання;
  • основи навчального дизайну;
  • організація онлайн-оцінювань.

The Open University – світовий лідер дистанційної освіти із 50-річним досвідом та найбільший університет Великої Британії, в якому навчається понад 200 тис. студентів, тому це хороший міжнародний досвід, який дає можливість запровадження набутих навичок та знань в організаційний процес навчання в Україні.