Доповідь доцента кафедри туризму на звітній науковій конференції географічного факультету за 2019 рік

07.02.2020 | 11:25

6 лютого 2020 р. відбулося пленарне засідання звітної наукової конференції університету за 2019 р. На засіданні були представлені доповіді від усіх кафедр географічного факультету. Відкривав засідання із доповіддю про підсумки наукової роботи факультету декан факультету Біланюк Володимир Іванович. Від кафедри туризму виступив доцент кафедри Клапчук Михайло Володимирович з доповіддю «Сучасні екскурсійні тенденції Львова». У доповіді були представлені результати досліджень туристичних потоків у м. Львові, охарактеризовано туристичні продукти міста, наведено перелік основних туристичних активностей Львова, а також проаналізовано представлення м. Львова на міжнародних заходах та у промоційних туристичних продуктах, сформовано модель цільових туристичних ринків м. Львова.