Договір про наукову співпрацю географічного факультету та “Львівським обласним центром краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді” для підготовки фахівців бакалаврів та магістрів освітньої програми 014.07 середня освіта (географія)

28.03.2023 | 22:04

У рамках підготовки фахівців бакалаврів та магістрів освітньої програми 014 середня освіта (географія) 20 березня 2023 р. підписано договір про наукову співпрацю поміж географічним факультетом Львівського національного університету імені Івана Франка та Комунальним закладом Львівської обласної ради “Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді”.
Договором передбачена наукова співпраця та взаємний обмін досвідом наукової роботи у професійній підготовці кадрів і підвищенні кваліфікації науково-педагогічного складу, взаємодія з організації науково-дослідної , пошуково-дослідницької та туристично-краєзнавчої роботи, організації наукових заходів, використання й обміну навчальними та інформаційними фондами, взаємодопомога у проведенні занять зі спеціальних дисциплін та ін.