До уваги  студентів географічного факультету, які навчаються за кошти фізичних та юридичних осіб – з’явились вакантні місця держзамовлення

14.09.2022 | 14:47

За результатами літньої заліково-екзаменаційної сесії 2021-2022 н.р. з’явились вакантні місця держзамовлення:

Денне навчання

ІІ курс спеціальність «Географія» – 2 місця

ІV курс спеціальність (Туризм)» – 3 місця

Студенти, які претендують на переведення на навчання за кошти державного замовлення, впродовж 10 робочих днів з моменту опублікування інформації на офіційній сторінці факультету про конкурс, подають у деканат факультету, к. 35 наступні документи:

• особисту заяву на ім’я ректора Університету;
  • копії документів, що підтверджують належність до пільгових категорій (за наявності);
  • довідку про склад сім’ї та довідки про доходи всіх повнолітніх членів сім’ї;
  • копії документів, що підтверджують активну участь студента у науковому, громадському або спортивному житті (за наявності).