Деканові географічного факультету присвоєно почесне звання “Заслужений працівник освіти України”

20.05.2021 | 10:51

Відповідно до Указу Президента України №195/2021 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки» від 17 травня 2021 року кандидатові географічних наук, деканові географічного факультету, доцентові кафедри фізичної географії Володимиру Біланюку присвоєно почесне звання “Заслужений працівник освіти України” за значні досягнення в розвитку освіти, успіхи у професійній діяльності та підготовці висококваліфікованих кадрів.

Щиро вітаємо Володимира Івановича з високою державною відзнакою і бажаємо, аби усі наукові плани й задуми зреалізовувалися, а вагомі здобутки були міцним підґрунтям для розвитку Університету та української науки.

За матеріалами Пресцентру ЛНУ