Анонс Всеукраїнського географічного конгресу-2016

06.10.2016 | 14:30

cmyk2-01

20-24 на географічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка та Чорногірському географічному стаціонарі поблизу смт. Ворохта пройде Всеукраїнський географічний конгрес «Взаємозв’язок людини та природи на прикладі Українських Карпат». Основною метою конгресу є організація діалогу між студентами-географами українських ВНЗ, дослідження географічних особливостей української частини Карпат.

Події на конгресі матимуть різне спрямування від наукових заходів, що представлені воркшопами на різноманітну тематику, до розважальної частини, себто походи в гори, майстерклас по альпінізму, вечірні програми.

Висловлюємо подяку спонсорам заходу: студентському уряду ЛНУ ім. Івана Франка, профкому студентів географічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка, компанії Gorgany.com