28-29 червня 2021 року відбулись навчально-практичні заняття студентів спеціалізації „Ґрунтознавство та експертна оцінка земель”

05.07.2021 | 15:05

28-29 червня 2021 року відбулись виїзні навчально-практичні заняття зі студентами групи ГРН-11с спеціалізації „Ґрунтознавство та експертна оцінка земель”.
За цей час студенти закріпили теоретичні знання, набуті впродовж дистанційного вивчення курсів “Ґрунтознавство” та „Морфологія ґрунтів”, ознайомилися з польовими методами дослідження ґрунтів.
Навчились характеризувати чинники ґрунтотворення, засвоїли методику закладання і прив’язки ґрунтових розрізів, виділення та опису генетичних горизонтів, заповнення бланків польового опису ґрунтів, а також навчились відбирати зразки ґрунту для лабораторно-аналітичних досліджень.