27 травня 2022 року розпочав роботу Всеукраїнський онлайн-семінар «Професор Юрій Полянський: від плакорів Поділля до засніжених Анд»

27.05.2022 | 23:13
27 травня розпочав роботу Всеукраїнський онлайн-семінар «Професор Юрій Полянський: від плакорів Поділля до засніжених Анд», приуроченого 130-річчю з дня народження географа, геолога, археолога Полянського Юрія Івановича .
З вітальним словом до учасників конференції звернулись:
  • Буяк Б. Б. – член-кореспондент НАПН УКРАЇНИ, ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка;
  • Кузишин А. В. – декан географічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка;
  • Біланюк В. І. – декан географічного факультету Львівського національного університету імені І. Франка.
З доповідями виступили науковці із Львова, Києва, Тернополя, Херсона, Чернівців та ін. міст.
Спогадами про Юрія Полянського поділилась онука вченого п. Христина Полянська (м. Нью-Йорк), племінник Мігель Полянський й аргентинські учні професора Ю. Полянського (м. Буенос-Айрес).

Вони висловили слова вдячності на підтримки усім учасникам конференції.