27.04.2018 | 12:41

26 квітня 2018 р. відбулася студентська наукова конференція на тему “Суспільно-географічні та геоекономічні проблеми просторового розвитку регіонів”. Участь взяли молоді науковці  кафедри економічної і соціальної географії Львівського національного університету імені Івана Франка і кафедри теоретичної та прикладної економіки та НДЦ “ДЕМОС” Національного університету “Львівська політехніка”. Готували конференцію і керували нею проф. Уляна Садова і проф. Олег Шаблій.

Із вступним словом до учасників конференції звернувся декан географічного факультету, доцент Володимир Біланюк.

З доповідями виступили 11 студентів. Особливо цікавими були наукові розробки: Злати Качмарик (“Фінансова інфраструктура Західного реґіону України: суспільно-географічні аспекти”), Марти Біланюк (“Житлова зона великого міста: суспільно-географічна характеристика на прикладі м. Львова”), Юрія Борсука (“Економічна ефективність залізничних пасажирських маршрутів Західного реґіону України”), Угринович П. (“Попит і пропозиція на професійних ринках праці Львівщини: виробництво скла і виробів зі скла”) та ін. З цих та інших тем було задано доповідачам багато цікавих питань. За підсумками конференції визначені переможці:

Перше місце:

• Біланюк М. (ЛНУ)
  • Борсук Ю. (ЛНУ)
  • Качмарик З. (ЛНУ)
  • Угринович П. (НУ ЛП)

Друге місце:

• Добросельська Д. (ЛНУ)
  • Лещук І. (ЛНУ)
  • Нуд М. (ЛНУ)
  • Горбачук Н. (НУ ЛП)

Третє місце:

• Головашова А. (ЛНУ)
  • Кривка І. (ЛНУ)
  • Хащевацька А. (ЛНУ)

Матеріали конференції будуть опубліковані в окремому науковому збірнику.

Студенти (зліва направо): Балянда І., Біланюк М., Борсук Ю., Нуд М.

Зацікавлена доповідями аудиторія

Підсумки конференції від проф. Уляни Садової