Запрошуємо взяти участь у Міжнародній науковій конференції “Ґрунтознавство ХХІ століття: сучасні виклики та стратегія розвитку”

01.02.2023 | 21:50

ЗАПРОШУЄМО взяти участь у Міжнародній науковій конференції “Ґрунтознавство ХХІ століття: сучасні виклики та стратегія розвитку“, присвяченій 30-річчю кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів ЛНУ імені Івана Франка, яка відбудеться 21-23 вересня 2023 року в змішаному (очно-дистанційному) форматі.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Тематика конференції:

• Ґенеза, географія і класифікація ґрунтів;
  • Прикладне ґрунтознавство й охорона ґрунтів;
  • Землекористування в умовах війни та післявоєнного відновлення;
  • Ґрунти України та продовольча безпека.

Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику матеріалів конференції (у разі необхідності може бути надісланий) і розміщені на офіційному сайті географічного факультету, а також у разі потреби можуть бути надіслані на електронну пошту учасників конференції.

Учасники конференції отримають сертифікат із зазначенням загальної кількості академічних годин: 30 год. (1 кредит ECTS).

Інформація про умови участі та вимоги до публікацій буде надіслана в наступному повідомленні.

Перше інформаційне повідомлення