2 жовтня 2018 року відбудеться зустріч з американськими журналістами-екологами Романом Кокодиняком і Джоном Діллоном

02.10.2018 | 10:01

02.10.2018 р. о 15:00 на географічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка, ауд. 26  відбудеться зустріч-диспут з американськими журналістами-екологами Романом Кокодиняком і Джоном Діллоном, котрі мешкають у штаті Вермонт, популярному в США місці гірського відпочинку. У середині 90-х вони брали активну участь у становленні в нашій країні медіапростору екологічного спрямування, підтримці розвитку громадського екологічного руху. Тематика диспуту: «Розбудова гірськолижних мегакурортів в Українських Карпатах, можливості і загрози для сталого розвитку регіону».