18 жовтня 2018 року на географічному факультеті відбулися «Географічні ігри».

24.10.2018 | 14:28

18 жовтня 2018 року на географічному факультеті відбулися «Географічні ігри». Змагання проводилися між студентами першого курсу. У дійстві взяли участь 8 команд. Учасники команд визначали свою вправність у географічних знаннях, в’язанні вузлів, розкладанні намету, знанні туристичного спорядження та інших змаганнях. Першокурсники показали, що вони є хорошим поповненням географічної родини університету. Вони продемонстрували креатив, навички і знання, які стали запорукою успіху.
Перемогу виборола команда групи ГРТ-12 (спеціальність «Туризм») «13-й трамвай». Друге місце здобули студенти групи ГРФ-13 («Географія») «ГеоГрафи та ГеоГрафині», третє – групи ГРО-11 («Середня освіта») «Саламандри». Завершилося свято виконанням туристичних пісень та смакуванням запашного карпатського чаю.
Географічна студентська спільнота вкотре показала свою єдність, географічний дух та вміння цікаво проводити час.
Окремо дякуємо за допомогу усім, хто долучився до організації заходу.