18 квітня 2023 року відбулося засідання кафедри туризму ЛНУ імені Івана Франка

27.04.2023 | 10:46

18 квітня 2023 року на черговому засіданні кафедри туризму Львівського національного університету імені Івана Франка декан факультету туризму та міжнародних комунікацій, доцент кафедри туризму ДВНЗ “Ужгородський національний університет” Габчак Наталія Францівна, завідувач кафедри туризму, професор ДВНЗ “Ужгородський національний університет”Машіка Ганна Василівна та доцент кафедри географії України і туризму Альтгайм Любов Богданівна, презентували звіти досягнутих результатів стажування на кафедрі туризму ЛНУ ім. І. Франка.

Стажування науковців проходило під керівництвом доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри туризм у Марти Пилипівни Мальської.
ДВНЗ “Ужгородський національний університет” є стейхолдерами кафедри туризму, обидві структури поєднує ефективна співпраця. Під час проходження стажування наукові працівники з Тернополя та Ужгорода були ознайомлені з з матеріально-технічною базою географічного факультету, а саме кафедри туризму.

Також протягом стажування відбулося ознайомлення із особливостями ОПП зі спеціальності 242 “Туризмі рекреація”ОС “магістр”, навчальним планом та підходами до вибору блоку вибіркових дисциплін як професійної так і практичної підготовки.
Дуже актуально, що наші колеги галузі туризму з провідних вищих навчальних закладів України переймають успішний досвід роботи кафедри, а також діляться власним баченням розвитку галузі туризму та педагогічними підходами щодо роботи зі студентами щодо їх професійного зростання як майбутніх професіоналів туристичної сфери України.