18.06.2020 | 12:04

18 червня 2020 р. відбулося розширене засідання кафедри раціонального використання природних ресурсів та охорони природи за допомогою додатку Microsoft Teams. У порядку денному розглянули наступні питання:
1. Попередній захист кандидатської дисертації Святослава Зюзіна на тему “Рекреаційний потенціал полонин Українських Карпат” ( науковий керівник – доцент Ігор Рожко);
2. Рекомендація професора Назарука Миколи Миколайовича на почесне звання “Заслужений працівник освіти України”;
3. Інформація про навчальні та виробничі практики;
4. Різне.
Дякуємо колегам Володимиру Біланюку, Євгену Іванову, Діані Кричевській, Юрію Андрейчуку, Любомиру Безручку, Юрію Жуку, Івану Ровенчаку, Володимиру Матвіїву, Євгену Тихановичу за участь та плідну працю у засіданні кафедри.