16–17 вересня 2023 року відбулася зустріч студентів Прикарпаття і Закарпаття на перетині вододілів басейнів річок Дунаю, Вісли та Дністра

19.09.2023 | 16:12

16–17 вересня 2023 року відбулася зустріч студентів Прикарпаття і Закарпаття на перетині вододілів басейнів річок Дунаю, Вісли та Дністра. Організаторами виступили географічні факультети Львівського національного університету імені Івана Франка та Державного вищого навчального закладу “Ужгородський національний університет”, ГО Регіональне агентство стійкого розвитку. Мета зустрічі – привернути увагу до проблем екологічного стану і збалансованого використання водних ресурсів річок, які беруть початок на Головному карпатському вододілі. Учасники зустрічі побували на витоках річок Сян, Уж та Дністер, обговорили основні проблеми даного регіону з представниками НПП «Бойківщина» та НПП «Ужанський», а також активістами Боринської (Львівщина) та Ставненської (Закарпаття) територіальних громад.

Дякуємо Карпатському прикордонному загону, НПП «Бойківщина», НПП «Ужанський», Боринській і Ставненській територіальним громадам за допомогу в проведенні заходу.
Особлива подяка воїнам ЗСУ за можливість здійснення зустрічі.
Слава Україні!