14 червня 2017 року відбулася зустріч із дворазовим підкорювачем Евересту Валентином Сіпавіним

20.06.2018 | 12:49

14 червня 2017 року на географічному факультеті відбулася зустріч із альпіністом, майстром із льодолазання, мандрівником, дворазовим підкорювачем найвищої вершини світу гори Еверест Валентином Сіпавіним. Зустріч відбулася за ініціативи Туристичного клубу Terra Incognita. Валентин розповів про своє сходження у якості гіда, а також поділився тонкощами сучасного підкорення Джомолунгми.
Дякуємо Valentyn Sypavin за цікаву та продуктивну зустріч. Завжди раді вітати у стінах нашого факультету і з радістю чекаємо нових зустрічей.
Також дякуємо Taras Rykmas, випускнику кафедри грунтознавства та географії грунтів за організацію зустрічі.