14–16 вересня 2021 р. відбудеться міжнародна наукова конференція «Громадський міський простір в Україні: актуальний розвиток і виклики в контексті історії, ідентифікації та національно-державного будівництва»

13.09.2021 | 16:46

14–16 вересня 2021 р. відбудеться міжнародна наукова конференція учених-географів університетів Карла Ебергарда (м. Тюбінґен, ФРН) , Львівського національного університету імені Івана Франка та Львівського інституту менеджменту (Україна) на тему: «Громадський міський простір в Україні: актуальний розвиток і виклики в контексті історії, ідентифікації та національно-державного будівництва». Конференція вібудеться в рамках програми Німецької служби академічних обмінів (DAAD) «Схід-Захід-Діалог 2021».

Заплановано підписання договору про співробітництво між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Тюбінґенським університетом Карла Eбергарда у сфері суспільної географії

Запрошуємо усіх бажаючих Вас взяти участь у конференції в онлайн форматі.

Оголошення у PDF-форматі

Програма у PDF-форматі