13.05.2021 | 15:18

12 травня 2021 року відбулася наукова інтернет-конференція студентів і аспірантів «Горизонти ґрунтознавства».

З вітальним словом виступили декан географічного факультету Володимир Іванович Біланюк, Заслужений діяч науки і техніки України професор Степан Павлович Позняк, голова товариства студентів та аспірантів географічного факультету Святослав Зюзін. Завідувач кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів професор Паньків Зіновій Павлович, відкриваючи конференцію, передав вітання від начальника управління сталого розвитку сільськогосподарського виробництва, інфраструктури і земельних відносин ЛОДА Ігоря Теодорович Вуса, побажав усім учасникам успіхів та здобуття нових знань і досвіду.

У конференції взяли участь студенти кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів та кафедри конструктивної географії і картографії, аспіранти ЛНУ імені Івана Франка таННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського», провідний фахівець ДУ «Держґрунтохорона», викладачі та співробітники географічного факультету. Упродовж пленарного засідання з доповідями виступили 22 аспіранти та студенти. Тематика доповідей стосувалася ґенези, географії, екології ґрунтів, проблеми їхнього збалансованого використання й охорони, сучасного стану землекористування, ґрунтових і земельних ресурсів та їхньої оцінки.