11 жовтня 2019 року професору кафедри Геоморфології та палеогеографії, Андрію Боніфатійовичу Богуцькому було присвоєне звання «Заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка»

13.10.2019 | 16:07

11 жовтня 2019 року на урочистому засіданні Вченої Ради Львівського національного університету імені Івана Франка, присвяченій Дню університету, почесне звання «Заслужений професор Львівського національного університету імені Івана Франка» присвоєно професору кафедри геоморфології і палеогеографії, кандидату геолого-мінералогічних наук Андрію Боніфатійовичу Богуцькому.

Вітаємо Андрія Боніфатійовича з цим високим визнанням та бажаємо йому подальших успіхів у роботі на благо української і світової науки!
З повагою колектив кафедри геоморфології і палеогеографії