11 березня 2021 р. відбудеться захист дисертаційної роботи Ігоря Папіша на здобуття наукового ступеня доктора географічних наук

25.02.2021 | 15:08

Ш А Н О В Н І    К О Л Е Г И !

«11» березня 2021 р. о 10 год на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.051.08 у Львівському національному університеті імені Івана Франка (за адресою: 79000, м. Львів, вул. П. Дорошенка, 41, ауд. 69) відбудеться прилюдний захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора географічних наук Папіша Ігоря Ярославовича на тему «Чорноземи на лесових породах Волино- Поділля і Передкарпаття», 11.00.05 – біогеографія та географія ґрунтів.

Для онлайн доступу засобами zoom використовуйте ID: 917 6730 3843, password: 482473

Науковий консультант д.геогр.н.,       проф.       ПОЗНЯК Степан Павлович, Львівський національний університет імені Івана       Франка, професор кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів.
Офіційні опоненти: д.геогр.н., проф. ПЕТЛІН Валерій Миколайович, Волинський національний університетімені Лесі Українки, професор кафедри фізичної географії;

д.біол.н., проф. КРАСЄХА Єрофей Никифорович, Одеський національний університетімені І.І. Мечникова, професор кафедри географії України, ґрунтознавства і земельного кадастру;

д.геогр.н., проф. ЦАРИК Любомир Петрович, Тернопільський національний педагогічний університетімені Володимира Гнатюка, завідувач кафедри геоекології і методики навчання екологічних дисциплін.

Із дисертацією можна ознайомитись на сайті https://www.lnu.edu.ua/thesis/papish-ihor-yaroslavovych/ та у науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка (79005, м.Львів, вул. Драгоманова, 5).

Повідомлення у pdf-форматі