103 Науки про Землю. Геоекологія і прикладна геоморфологія

Освітній ступінь: “бакалавр”, спеціальність: 103 “Науки про Землю”

Освітньо-професійна програма

Інформаційний буклет

Геоекологія і прикладна геоморфологія – це наукова основа невиснажливого менеджменту довкілля як одного з пріоритетів розвинених суспільств. Ринок послуг менеджменту довкілля постійно зростає в усьому світі, зокрема в Україні.

Чому до нас?

• Новітня освітня програма, розроблена на підставі досвіду провідних університетів Європи і США.
  • Високопрофесійні викладачі, які мають досвід роботи у міжнародних проєктах у Європі, Америці та Африці.
  • Цікаве й фахове навчання, неймовірні польові практики в Карпатах, фантастичні подорожі та активне студентське життя.
  • Навчання в університеті з давніми європейськими традиціями, розташованому неподалік історичної частини міста, занесеної до Списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Вас навчатимуть:

висококваліфіковані фахівці, інтегровані у світову науку, викладачі географічного факультету (https://geography.lnu.edu.ua/)

Ким Ви будете?

• Ви будете фахівцем геоекологом і геоморфологом – експертом з невиснажливого менеджменту довкілля.

Як фахівці Ви зможете:

• Користуватись сучасними методами дослідження довкілля, зокрема, технологіями геоінформатики і цифрової геотеледетекції.
  • Оцінювати екосистемні послуги (блага, які надає людині довкілля) та реалізовувати їх у екологічних проєктах.
  • Правильно “вписувати” об’єкти, створені людиною, у природний або культурний, зокрема, міський ландшафт.
  • Визначати причини виникнення природних (геоморфологічних) катастроф і шляхи їхнього запобігання.
  • Оцінювати рельєф, розробляти та реалізовувати природоохоронні заходи і проєкти.
  • Відтворювати фізико-географічні умови минулих геологічних епох і прогнозувати їхні зміни у майбутньому.

Де Ви зможете працювати?

• У приватних консалтингових компаніях, які надають послуги щодо оцінки впливу на довкілля, займаються розробленням територіальних планів громад та екологічним аудитом.
  • У структурах управління об’єднаних територіальних громад – відділах екології і природних ресурсів.
  • У державних управліннях довкілля і регіонального розвитку.
  • У будівельних та проєктних компаніях.

Які перспективи?

Продовжити навчання на перспективних магістерських програмах, зокрема, за кордоном.

Університетські можливості:

• Поселення в гуртожитки;
  • Науково-дослідні центри та лабораторії;
  • Спортивні клуби, секції, басейн;
  • Наукові, культурно-мистецькі гуртки;
  • Залучення студентів до науко во-дослідної роботи, зокрема у міжнародних проєктах;
  • Програми обміну студентами з провідними університетами Європи.

Де знайти?

Львівський національний університет імені Івана Франка