Студентська практика у Туреччині

За програмою стажування міжнародного туристичного оператора «CalypsoTourUA» студенти кафедри проходили стажування у туристично-готельних комплексах найбільш відомих курортів Туреччини – у Белеку, Кемері та Аланії. Стажери виконували обов’яки трансферменів, працювали у міжнародній команді готельних гідів, були помічниками готельних гідів, обслуговували групи туристів із Великої Британії, Німеччини, Нідерландів, Швеції, Польщі, Чехії та ін. У їхні обов’язками входило обслуговування у готелі та організація дозвілля. Для забезпечення комфортності перебування туристів у готелі працює готельний гід – представник туроператора. А за умови проживання в готелі великих груп туристів з певної країни або кількох країн, їх може обслуговувати бригада помічників готельного гіда, яка переважно складається із спеціалістів із різних країн (екскурсоводів, гідів-перекладачів).