НАУКОВІ КОНФЕРЕНЦІЇ ТА СЕМІНАРИ

Щорічно, на території Чорногірського географічного стаціонару відбуваються 2 – 3 конференції та наукові семінари, зимова та літні школи гірського ландшафтознавства, в яких працівники лабораторії ландшафтного моніторингу беруть активну участь.
Важливим кроком на шляху впровадження результатів досліджень ЧГС стали регіональна науково-практична конференція “Природні комплекси й екосистеми верхів’я річки Прут: функціонування, моніторинг, охорона” та міжнародна наукова конференція «Ландшафтознавство: стан, проблеми,перспективи» результати яких мають важливе значення для збереження природних геосистем Чорногори і Українських Карпат, в цілому.
Починаючи з 2010 року, щорічно проводяться Зимова та Літні польові школи-семінари гірського ландшафтознавства«Дослідження станів гірських ландшафтів» вагомим здобутком яких є видання наукового збірника «Проблеми гірського ландшафтознавства».
Проводяться Міжвідомчий науковий семінар “Проблеми збереження ландшафтного і біологічного різноманіття Українських Карпат” та науковий семінар «Ландшафтні передумови розвитку рекреації в Українських Карпатах».

Традиційними стали міжнародні семінари “Проблеми геоморфології і палеогеографії Українських Карпат” кафедри геоморфології та палеогеографії географічного факультету та семінари факультету електроніки ЛНУ ім. Івана Франка “Використання інформаційних технологій в екологічних дослідженнях заповідних територій”; міжнародні конференції «Фізичні методи в екології, біології та медицині»та «Географія, економіка і туризм: національний та міжнародний досвід».
Студентам–географам вдалося згуртувати довкола себе та провести на Чорногірському географічному стаціонаріIтаII Всеукраїнський географічний конгрес, низку міжнародних семінарів-хайкінгів UkrainianCarpathians, організованих Львівським осередком європейської асоціації студентів-географів і молодих географів (EGEALviv).