Завідувач кафедри туризму взяла участь у ХХVIIІ-му міжнародному Eкономічному Форумі у Криниці-Здруй (Польща)

14.09.2018 | 13:15

4-6 вересня 2018 р. завідувач кафедри туризму географічного факультету ЛНУ ім. І. Франка доктор економічних наук, професор Мальська М.П. прийняла участь у ХХVIIІ-му Економічному Форумі у Криниці-Здруй (Польща) як учасник та гість заходу. Економічний форум у Криниці 2018-го року «BrandsoftheLeaders» був присвяченийлідерам науки, дипломатії, підприємництва з усієї Європи та обговорення майбутнього Європи тамайбутнє молодого покоління. Метою Економічного форуму молодих лідерів – 2018 є створення міжнародного аналітичного центру, що складається з представників європейських майбутніх еліт, які діють на місцевому рівні в своїх країнах, а також ініціювати спільні проекти, які дозволяють будувати майбутнєвже завтра.

Економічний форум у Криниці є щорічною найбільшою конференцією в Центральній та Східній Європі. Цьогоріч у заході взяли участь майже 4000 учасників. Під час шести пленарних засідань було проведено понад 180 дискусійних панелей, лекцій, семінарів та дебатів, а також національних та регіональних презентацій, присвячених сучасній політичній, економічній та соціальній ситуації в світі, включаючи глав урядів та парламентів з більшості країни Європи, міністрів та парламентарії з України, президентів найбільших компаній, експертів, представників науки, культури та ЗМІ з більш ніж 60 країн Європи, Азії та США.