Вітання студентів-четвертокурсників із завершенням складання державного іспиту!

25.06.2020 | 18:38

Шановні студенти-четвертокурсники!

Вітаємо усіх із завершенням складання державного іспиту. Тепер ви справді дипломовані бакалаври! Бажаємо, щоб усі знання та навички, сформовані під час навчання, ви могли використати у подальшому навчанні/праці. Попереду вступні іспити на магістерські програми. Тож гарної підготовки, зібраності та успіху у вступній кампанії. Цей рік дійсно видається складним для навчального процесу, а іспити ще ніколи не проводилися онлайн.

Також дякуємо членам ЕКу №2, зокрема її голові проф. Роману Лозинському, доц. Марії Лаврук з кафедри географії України, проф. Олегу Шаблію, проф. Івану Ровенчаку з кафедри економічної і соціальної географії, а також доц. Івану Круглову – завідувачу кафедри фізичної географії за роботу, корективи під час відповідей.

Дистанційне складання іспиту стало цікавим досвідом для усіх.