Відвідини асистентом кафедри туризму Тарасом Завадовським нових туристичних локацій Львівщини

22.11.2022 | 11:51

На запрошення від Львівського Управління туризму та курортів Львівської ОДА асистент кафедри туризму географічного факультету Тарас Завадовський разом з колегами з туристичного бізнесу відвідали нові туристичні локації Львівщини.
Перша локація “Гніздо Яструба” поблизу Червонограда  – це динамічний пізнавально-патріотичний квест, присвячений її односельцям з с. Яструбовичі, хлопцям-оунівцям, що загинули поблизу села у 1949 році.
“Гніздо Яструба” прийматиме і шкільні групи, і дорослі колективи.

Друга локація, яку відвідали, була у с. Бендюга.
Сокальська кераміка Сергія Івашківа – керамічне начиння за старими автентичними “рецептами”. Вироби цього майстра мають у своїх збірках чимало колекціонерів з України та з-за кордону!

Захід був проведений в рамках програми пізнання Львівщини та популяризації нових туристичних крапок.