Відбулися навчально-ознайомчі екскурсії у Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького

15.04.2016 | 15:10

6 та 13 квітня 2016 року відбулися навчально-ознайомчі екскурсії у Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького для магістрів V курсу географічного факультету, які слухають навчальний курс «Географія транспорту України з основами геологістики».

Під час екскурсії працівники аеропорту розповіли студентам про основні види діяльності ДП «МА «Львів» імені Данила Галицького», зокрема, щодо надання послуг із забезпечення зльоту-посадки, стоянки повітряних суден, авіаційної безпеки, здійснення реєстрації та обслуговування пасажирів (в т.ч. VIP-пасажирів, пасажирів бізнес-класу та офіційних делегацій), надання послуг з наземного обслуговування та заправки повітряних суден, із зберігання та обробки багажу тощо.

Ознайомлення із роботою найбільшого летовища Західної України допомогло студентам-географам отримати та засвоїти необхідну інформацію про особливості функціонування підприємства авіаційної галузі нашої держави.

Щиро дякуємо генеральному директору ДП «МА «Львів»  імені Данила Галицького п. Тетяні Романовській та працівникам відділу обслуговування VIP-клієнтів за можливість відвідати летовище.