Відбулась щорічна студентська наукова конференція кафедри економічної і соціальної географії

16.04.2021 | 22:14

На кафедрі економічної і соціальної географії 15 квітня 2021 р. відбулась відбулась щорічна студентська наукова конференція, у якій взяли участь студенти третього, четвертого курсу, а також магістри кафедри.

Вітаємо усіх студентів-бакалаврів та магістрів із успішними доповідями та бажаємо нових творчих успіхів та плідної наукової діяльності!

За підсумками результатів доповідей наукових робіт на студентській конференції  здобули:

перші місця-
Тетяна Чаусова (ГРО-42с), Христина Дацій (ГРОм-11);

другі місця –
Сергій Ванівський (ГРОм-11), Тетяна Гнатишин (ГРО-31с), Оксана Головач (ГРО-41с), Тетяна Марків (ГРОм-11);

треті місця –
Наталія Батіг (ГРОм-11), Юлія Кичма (ГРОм-11), Ірина Когут, Олександра Назарчук (ГРОм-11), Юрій Соломчук (ГРОм-11), Ірина Федик (ГРОм-11).