Відбудеться прилюдний захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата географічних наук Ярошевич Мар’яни Андріївни

09.11.2020 | 13:10

Ш А Н О В Н І    К О Л Е Г И !

«17» листопада 2020 р. о 15.00 год на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.051.08 у Львівському  національному  університеті  імені  Івана  Франка  (за  адресою:  79000,  м. Львів,  вул.  П. Дорошенка, 41, ауд. 1 Г) відбудеться прилюдний захист дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата географічних наук Ярошевич Мар’яни Андріївни на тему «Суспільно- географічні аспекти формування Східноєвропейського газового хабу», 11.00.02 – економічна та соціальна географія.

Науковий керівник: Ровенчак Іван Ілліч, доктор географічних наук, професор, професор кафедри економічної і соціальної географії Львівського національного університету імені Івана Франка.
Офіційні опоненти:

Кисельов Юрій Олександрович, доктор географічних наук, професор, завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва;

Савчук Іван Григорович, кандидат географічних наук, старший науковий співробітник сектору територіальної організації суспільства Інституту географії НАН України.

Із дисертацією можна ознайомитись на сайті https://www.lnu.edu.ua/thesis/yaroshevych- maryana-andriivna/ та у науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка (79005, м. Львів, вул. Драгоманова, 5).

Оголошення у PDF форматі