До уваги студентів, які проживають у гуртожитку

25.02.2022 | 15:07
Незважаючи на воєнний стан на території України, студенти і надалі можуть спокійно проживати в гуртожитках Університету. Однак задля вашої безпеки та реальних можливостей рекомендуємо цей складний етап провести вдома з вашими рідними.
  • У зв’язку з впровадженням військового стану посилюється система заходів щодо дотримання правил внутрішнього розпорядку в гуртожитках. В гуртожитках категорично забороняється вживання спиртних напоїв, а також використання заборонених електроприладів. Дії спрямовані задля вашої додаткової безпеки.
  • Запроваджується посилений пропускний режим. Вихід з гуртожитку з 22:00 по 6:00 заборонений, вхід у ці години дозволений за наявністю перепустки.
  • В гуртожитках можуть перебувати лише студенти Львівського національного університету імені Івана Франка. Доступ батьків, рідних та друзів – ЗАБОРОНЕНО!
  • Пожежна сирена буде використовуватися для системи сповіщення можливих повітряних атак. Якщо Ви чуєте сигнал, то обов’язково спустіться на перший поверх гуртожитку з тривожною валізою і чекайте подальших вказівок.
  • У випадку, якщо Ви є мешканцем одного з гуртожитків ЛНУ, але не проживаєте зараз у гуртожитку, Ви можете повернутися у гуртожиток в будь-яку хвилину.

Джерело Профком студентів LNU