Участь викладачів кафедри туризму в онлайн-тренінгу “Можливості YouTube для освіти”

05.07.2022 | 14:27

Науково-педагогічні працівники кафедри туризму д.е.н., проф. Мальська М. П., доц. Мункачій І. З., доц. Філь М. І., асист. Гаталяк О. М. та інші 29 червня 2022 року успішно взяли участь в онлайн-тренінгу “Можливості YouTube для освіти”, де виконали необхідний обсяг завдань онлайн-тренінгу. Удосконалена професійна компетентність (цифровий компонент) в обсязі 2 академічні години.
Тренінг надав можливість ознайомити освітян усіх груп із головними функціями та принципами роботи YouTube, а також перевагами застосування для онлайн-викладання.
У програмі були висвітлені програми : основи роботи з платформою; пошук навчального матеріалу в YouTube; використання YouTube для синхронного та асинхронного онлайн-викладання; особливості інтеграції платформи до освітнього процесу.
Організатор онлайн-тренінгу –  директор ТОВ “Академія цифрового розвитку” Антоніна Букач.