Участь викладачів кафедри туризму в ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Міждисциплінарні інтеграційні процеси у системі географічної, туризмологічної та екологічної науки»

06.10.2022 | 17:08

Викладачі кафедри туризму географічного факультету ЛНУ ім. І. Франка М. Мальська. Ю. Зінько та Ю. Жук взяли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Міждисциплінарні інтеграційні процеси у системі географічної, туризмологічної та екологічної науки», присвяченої 30-літтю утворенню кафедри географії України  і туризму Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Конференційні засідання відбувались 4-5 жовтня 2022 року.

Завідувачка кафедри туризму, доктор економічних наук, професор Марта Мальська разом зі старшим викладачем Юрієм Зіньком брали активну участь у пленарному засіданні і виступили з доповіддю «Туризмологічна наука: основні моделі становлення».