Студенти групи ГРФУ-21с Вакуленко Олександр і Плесак Софія взяли участь в ідеатоні Unlock Ukrainе

29.09.2023 | 15:39

18–20 вересня 2023 р. студент групи ГРФУ-21с Вакуленко Олександр і студентка тієї ж групи Плесак Софія, що навчаються за освітньою програмою “Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток”, взяли участь як волонтери в ідеатоні Unlock Ukrainе – колективному заході (мозковому штурмі) активістів, волонтерів, урбаністів, екоактивістів, митців, філософів, соціологів та інших представників і представниць громадянського суспільства.
Українські й іноземні учасники ідеатону ділилися ідеями та досвідом повоєнного відновлення, збереження пам’яті й переосмислення травм, завданих військовою агресією росії проти України. Наприкінці ідеатону Unlock відбулося відкрите голосування за проєкти, створені й представлені учасниками. Ідеатон спільно організували міжнародний фонд «Відродження» і Празький центр громадянського суспільства.