Стажування студентів у Болгарії

02.03.2021 | 15:58
2 березня 2021 р. у дистанційному режимі відбулася зустріч представника міжнародного туристичного оператора «Ideas&JourneyTravel» («Ідеї та Подорожі») в особі Бербеничук Яни Сергіївни із студентами та професорсько-викладацьким складом географічного факультету. Зустріч була присвячена програмам стажування та навчальних і виробничих практик у Республіці Болгарії для студентів географічного факультету.
На семінарі було обговорено умови стажування студентів у готельно-відпочинкових комплексах курортних зон Чорноморського узбережжя Болгарії (Варна, Золоті Піски, Бяла, Обзор, Св. Влас, Сонячний берег, Нессебр, Бургас, Помор’є та ін.), визначено перелік вимог до стажерів та умови, які гарантуватимуться студентам під час проходження стажування.
Зацікавлених просимо звертатись на кафедру туризму (Біланюк О.П.) або в ауд. 36 (Безручко Л.С.).