“Сільське розселення України в умовах демографічної кризи : тенденції структурно-територіальних змін”- наукові результати дисертаційного дослідження аспірантки кафедри економічної і соціальної географії Ірини Чайки представлені на науковому семінарі кафедри

24.10.2022 | 13:35
20 жовтня 2022 року відбувся науковий семінар кафедри економічної і соціальної географії, на якому були представлені наукові результати дисертаційного дослідження аспірантки Ірини Чайки.
Тема :”Сільське розселення України в умовах демографічної кризи : тенденції структурно-територіальних змін” (науковий керівник – доц. Ірина Гудзеляк).
Із рецензіями на дисертаційне дослідження виступили доценти Мирослава Влах та Володимир Грицевич. До активного обговорення актуальності й результатів долучились професори Олег Шаблій, Іван Ровенчак, доц. Ольга Мамчур, заст. декана Любов Котик.