Результати заочного дистанційного другого туру Всеукраїнської олімпіади з географії для вступників на географічний факультет у 2020 р.

18.05.2020 | 17:14

16 травня 2020 р. відбувся заочний дистанційний другий тур Всеукраїнської олімпіади з географії для вступників на географічний факультет Львівського національного університету імені Івана Фіранка у 2020 р.

У другому турі з заявлених 7 учасників, взяли участь 6: 2 учасників правильно виконали усі завдання Олімпіади (100% балів); 3 учасників — 19 завдань (95% балів), 1 учасник — 18 завдань (90% балів).

Підсумки заочного дистанційного другого туру Всеукраїнської олімпіади з географії.

Згідно пункту 12 «Положення про Всеукраїнську олімпіаду Львівського національного університету імені Івана Франка для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти» (Додаток 9 до Правил прийому Львівського національного університету імені Івана Франка в 2020 році) додаткові бали до сертифікату ЗНО з географії при розрахунку конкурсного бала в Університеті (географічний факультет: спеціальності 106 «Географія», 103 «Науки про Землю», 014 «Середня освіта (географія)») нараховуються учасникам, які набрали не менше 90% балів у другому турі:

• 100% завдань, виконаних правильно – 20 балів;
  • 95% завдань, виконаних правильно – 19 балів;
  • 90% завдань, виконаних правильно – 18 балів.

Бажаємо учасникам Всеукраїнської олімпіади  успішного та легкого проходження випробувань ЗНО.

З нетерпінням очікуємо їх, уже як студентів, на географічному факультеті Франкового університету!

З повагою,

декан географічного факультету,